Markýzy, pergoly

Nabízíme kvalitní stínění zimních zahrad či posezení ve spolupráci se Švýcarskou firmou STOBAG.

 V případě zájmu Vám rádi poradíme vhodné stínění právě pro Vás. Naše firma Vám zajistí zaměření, dodávku i odbornou montáž. Markýzy na ruční ovládání, ale zejména elektrický pohon kombinovaný s automatikou – záruka stínění i v případě Vaší nepřítomnosti.

Ze široké škály produktů nabízíme zejména:Pro zastínění zimních zahrad doporučujeme:

Clona AIROMATIC PS4500

Clona AIROMATIC

Clona Airomatic je zkonstruována pro vodorovné a šikmé zastínění zimních zahrad, prosklených střech, střešních oken apod. Esteticky provedený kastlík je v zataženém stavu dokonale uzavřen a pomocí bočnic je po stranách nasazen na vodící lišty. Plynové pružiny integrované uvnitř vodících lišt zabezpečují stálé napnutí látky. Clona s výsuvem větším než 300 cm, resp. 500 cm je vybavena jednou, resp. dvěmi příčnými vzpěrami, které slouží k vyztužení konstrukce a podepření vysouvané látky. Výrobek je ovládán pouze motorem.

šířka

min. 85 cm
max. 550 / 450 cm


šířka

min. 100 cm
max. 500 / 600 cm

AIROMATIC
AIROMATIC
AIROMATIC
AIROMATIC
AIROMATIC

Clona TARGA PLUS PS 6100

Clona TARGA

 Clona Targa-Plus PS6100 je zkonstruována pro velkoplošné vodorovné a šikmé zastínění zimních zahrad, prosklených střech apod. Esteticky provedený kastlík je v zataženém stavu dokonale uzavřen. Po celé jeho délce probíhá drážka, do které se upevňují vodící lišty s možností zvolit jejich polohu (maximálně do 100 cm od levého a pravého okraje kastlíku). Plynové pružiny integrované uvnitř vodících lišt zabezpečují dokonalé napnutí látky. Jedinečná schopnost clony Targa-Plus teleskopicky vysouvat vodící lišty umožňuje vytvořit přesah podkladní konstrukce a tím zastínit i svislé prosklené plochy. Od šířky 500 cm je nutné použít třetí vodící lištu. Ani při použití další vodící lišty se potah nemusí rozdělit na dva díly a zůstává vcelku. Clona s výsuvem větším než 300 cm, resp. 500 cm je vybavena jednou, resp. dvěmi příčnými vzpěrami, které slouží k vyztužení konstrukce a podepření vysouvané látky. Výrobek je ovládán pouze motorem.

Clona TARGA šířka

min. 90 cm
max. 700 cm


šířka

min. 100 cm
max. 700 cm

TARGA
TARGA
TARGA
TARGA
TARGA
 

Sklopné clony

Na zastínění svislých stěn zimních zahrad doporučujeme sklopné clony – stínění podle momentálních potřeb. Snadno vytvoří stín i před zimní zahradou a bezpečně brání přehřívání nízkým sluncem. Tato markýza je mimořádně odolná větru i dešti a vytváří vhodnou stříšku, kdy i při dešti lze mít otevřené stěny zimní zahrady. Lze samozřejmě také použít na okna nebo jiné větší prosklené plochy domu.

Clona METRO S3110 / METRO-FALA S5750

Clona METRO

Sklopná markýza Metro S3110 nebo Metro-Fala FS5750 je vhodná speciálně pro zastínění oken např. správních a továrních budov, rodinných domků, lodžií panelových domů apod. Nenápadná konstrukce působí efektně na každé fasádě. Kastlík chrání markýzu v zataženém stavu před povětrnostními vlivy. Sklopná ramena s integrovaným pružinovým mechanismem dokonale napínají látku v každé poloze a umožňují sklon do 90°, popř. do 170°. Clona je koncipována pro montáž na stěnu nebo na strop. Markýza umožňuje dokonalou ochranu před slunečním zářením a optimální využití denního světla.

šířka

min. 40 cm
max. 450 cm


šířka

min. 75 cm (70 cm pro METRO-FALA)
max. 175 cm (120 cm pro METRO-FALA)

METRO
METRO
METRO
 

Zastínění otevřeného prostoru

TENDABOX S8170

 Kazetová clona Tendabox vyniká elegantním kastlíkem, který dokonale chrání v zataženém stavu látku a ostatní díly konstrukce před nepříznivými vlivy venkovního prostředí a garantuje tak dlouhou životnost výrobku. Namontování přídavné lišty na přední profil umožňuje nasazení volánu. Clona je zvláště vhodná pro luxusní zastínění venkovních posezení, teras apod. Zkompletovaný a seřízený Tendabox se snadno montuje pomocí konzol a postranního systému zavěšení výrobku. Tento systém umožňuje montáž na stěnu i na strop a nastavení sklonu pootočením celého kastlíku od 0° do 90°.

šířka

min. 192 cm
max. 600 cm


šířka

min. 150 cm
max. 350 cm

TENDABOX
TENDABOX
TENDABOX

SELECT-BOX S8250

 Kazetová clona Select-Box vychází konstrukčně z clony Select (trojhranný nosný profil). Kastlík v zasunutém stavu chrání pouze látku před nepříznivými vlivy. Tento výrobek je vhodnou náhradou za Select s ochrannou stříškou. Clona je zvláště uzpůsobená pro zastínění venkovních posezení, teras apod. Tento systém umožňuje montáž na stěnu i na strop a nastavení sklonu od 5° do 50°.

šířka

min. 250 cm
max. 600 cm


šířka

min. 150 cm
max. 350 cm

TENDABOX
TENDABOX
TENDABOX

MTM Bezuchov s.r.o.
Puškinova 26
785 01 Šternberk

mtmeee@mtm1eee.cz
mobil: +420 603 442 431
https://mtm1.cz/

Společnost zapsána v obchodním rejstříku Ostrava C 4971;  IČO: 47667699

© 1992 - 2023 MTM Bezuchov